Strona głowna  /  Aktualności
Witamy na stronie naszego przedszkola!

Aktualności

Kolejny rok z rzędu zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich rodziców, dziadków i innych członków rodzin oraz przyjaciół naszych przedszkolaków  o przekazanie na rzecz przedszkola 1% odpisu od podatku.

Za fundusze pozyskane w ubiegłych latach kupiliśmy piękne i trwałe zabawki, gry i układanki, czym dostarczyliśmy naszym wychowankom duuuuuuuuużo radości.

Mamy nadzieję, że i w tym roku przyłączycie się Państwo do tej akcji i pomożecie nam tworzyć jak najlepsze warunki pobytu dziecka w przedszkolu.

data dodania: 2018-02-08 12:52:26

Zebranie grupowe planowane na 08 lutego 2018r z powodu choroby wychowawcy grupy zostało przełożone na 27 lutego 2018r (WTOREK) na godz. 17.00.  Bardzo przepraszam za utrudnienia i zapraszam na zebranie po feriach.
A. Pogorzelska
data dodania: 2018-02-05 11:17:28

W związku ze zbliżającą się rekrutacją do przedszkola na kolejny rok szkolny, przypominamy rodzicom dzieci obecnie zapisanych, że dzieci te są obligatoryjnie rekrutowane na kolejny rok szkolny wyłącznie po złożeniu deklaracji o kontynuacji korzystania z usług naszego przedszkola.

Deklaracje będą przyjmowane zgodnie z harmonogramem określonym przez organ prowadzący tj w dniach 22-28 luty 2018 roku. Wprowadzenie deklaracji po ww. terminie nie będzie możliwe w związku z zamknięcięm tego etapu w systemie rekrutacyjnym, i jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

data dodania: 2018-02-05 10:38:58

Szanowni Państwo
Gmina Miejska Kraków przystąpiła do konkursu organizowanego przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, w którym nagrodą jest Naukowa Stacja Zabaw. Na jej lokalizację wskazany został Park Kurdwanów. W związku z powyższym Pan Krzysztof Sułowski Przewodniczący Rady Dzielnicy XI zwrócił się do z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród rodziców i nauczycieli oraz wsparcie w głosowaniu.
Głosowanie organizowane jest w związku ze społeczną kampanią edukacyjną „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci” prowadzoną przez PGNiG.
Szczegóły akcji i głosowanie na lokalizację Gminy Miejskiej Kraków: https://www.powietrzebezsmieci.pl/
data dodania: 2018-02-04 19:01:12

Szanowni Państwo informujemu, że w związku z zaplanowaną modernizacją kotłowni Samorządowe Przedszkole nr 33 w okresie wakacji będzie zamkniętę. W załączeniu zamieszczamy wykaz przedszkoli pracujących w lipcu i w sierpniu 2018 r.

Wykaz przedszkoli pracujących w lipcu

Wykaz przedszkoli pracujących w sierpniu

Wykaz przedszkoli z przerwą wakacyjną przez 2 miesiące

Wykaz został zamieszczony również na stronie: www.portaledukacyjny.krakow.pl